Pagalba

Norite įsigyti prekes, kurias radote šioje svetainėje?
• Susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausą ir mes su Jumis susisieksime, suderinsime kainą, inventorių, apmokėjimo būdą ir pristatymo sąlygas. Taip pat duosime patarimų, kaip išsirinkti slides, batus, lazdas, apkaustus, pagal tai kiek planuojate išleisti ir kaip norite slidinėti.

Kaip galima atsiskaityti už prekes?
• Siūlome platų atsiskaitymo būdų pasirinkimą. Atsiskaityti galima grynaisiais, banko pavedimu, Paysera.lt pavedimu, ar kitais jums patogiais būdais, daugiau apie atsiskaitymo būdus ir instrukcijas, kaip atsiskaityti greitai ir pigiai rasite Atsiskaitymas puslapyje ČIA.
Apmokėjimo instrukciją (priklausomai nuo jūsų banko ir apmokėjimo būdo) rasite ČIA.

Kada gausiu prekes? Kiek kainuoja pristatymas?
• Daugiau nebereikia laukti savaitės kol gausite prekes! Slidės į visus Lietuvos miestus pristatomos greitai ir operatyviai su DPD siuntų tarnyba. Pristatymas kainuoja skirtingai, jei perkate slidžių komplektą ar vien slides, pristatymas kainuos apie 9 €, kitų prekių pristatymas kainuos apie 3 €.

Jei nežinote kokio ilgio slides ir lazdas pasirinkti...
• Kviečiame pasinaudoti unikaliu Slidespigiau.lt slidžių ir lazdų GIDU ir sužinoti Jums tinkamų slidžių ir lazdų ilgį. Slidespigiau.lt slidžių ir lazdų GIDĄ galite rasti ČIA. Šiuo gidu žmonės jau pasinaudojo daugiau nei 13 tūkstančių kartų!

Jei nežinote kokius apkaustus pasirinkti...
• Kviečiame pasinaudoti unikaliu Slidespigiau.lt apkaustų GIDU ir sužinoti kokius apkaustus pasirinkti. Slidespigiau.lt apkaustų GIDĄ galite rasti ČIA.

Jei reikia pakeisti arba uždėti slidžių apkaustus...
• Kviečiame pasinaudoti lygumų slidžių serviso paslaugomis, čia mes: montuojame naujus apkaustus, demontuojame senus, vaškuojame slides ir atliekame kitus darbus: slidžių servisas

Jei nežinote kaip pasirinkti lygumų slidinėjimo batus...
• Dažniausiai lygumų slidinėjimo batų reikia vienu dydžiu didesnių nei įprastai nešiojate. Taip pat turėtumėte batus rinktis pagal tai, su kokiais apkaustais turite arba planuojate įsigyti lygumų slides.

Jei turite klausimą, į kurį negalite rasti atsakymo...
• Parašyktie jį mums el. paštu ir mes Jums padėsime. Į visus laiškus atsakome operatyviai!

Turite klausimą?
Rašykite el. paštu info@slidespigiau.lt
mes pasiruošę Jums padėti!

 

Darbo laikas:
I - V : 17 - 22 val.
VI : 9 - 19 val.
VII : 10 - 17 val.
Kontaktai ir kaip mus rasti

DRAUGAI:
Snaigės žygis - Vilniaus keliautojų klubas